Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Blog

Vše o angličtině a cizích jazycích zdarma

Angličtina online otevře profesionálům dveře do Evropy

5.1.2012 - Novinky

Angličtina online otevře profesionálům dveře do Evropy


Komerční sdělení Ideální nástroj k získání, rozšíření či doplnění odborné slovní zásoby cizího jazyka, kterou lze využít v zaměstnání v cizině či při přípravě k odborné jazykové zkoušce, začne sloužit profesionálům od příštího roku v Pardubickém kraji. Angličtina online, ale i další jazyky, přináší spoustu výhod.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum nyní realizuje projekt, díky kterému začne odborníkům v Pardubickém kraji sloužit e-learningové profesní jazykové centrum. Specializací je zejména angličtina online, němčina online, francouzština online a španělština online.

Angličtina online na jazykovém portále Evropského vzdělávacího centra

Centrum zajistí perfektní jazykovou výbavu pro profesionály z oblastí, které jsou typické pro region Pardubicka: chemický či elektrotechnický průmysl, stavebnictví či strojírenství.

Projekt finančně podporuje Evropský sociální fond. "V rámci našeho projektu vznikne e-learningový jazykový portál se sedmnácti vzdělávacími programy, jejímž zaměřením bude profesní angličtina online. Díky němu bude také možné připravit se a výhodně získat mezinárodní jazykové zkoušky. Projekt se rozbíhá právě nyní a lidem začne sloužit během příštího roku," uvedl Tomáš Morávek, ředitel hradeckého Evropského vzdělávacího centra, které projekt připravuje.
    
Studium jazyka prostřednictvím e-learningu, tedy s maximálním využitím virtuálního prostředí má přinést studentům - profesionálům řadu výhod. Zvýšením jazykových schopností českých profesionálů a rozšířením jejich profesního uplatnění mimo Českou republiku je oboustranně výhodné pro zemi žadatele i členské země Evropské unie.

Angličtina online je ideální nástroj pro zlepšení profesních jazykových schopností


"Vzniká vlastně nová elektronická jazyková škola zaměřená na studium pracujících v oborech v Pardubickém kraji. Těm všem by měla angličtina online sloužit jako ideální nástroj pro zlepšení svých profesních jazykových schopností a současně jako možnost získat případně zaměstnání v Unii či mezinárodně uznávaný certifikát z cizího jazyka. Na portálu studenti naleznou vedle klasických forem výuky zvukové nahrávky, testy a snadný přístup ke svému lektorovi," doplnil Morávek.

Spolu se zpřístupněním výukových aplikací a knih v e-learningové knihovně umožní unikátní propojení denního a dálkového studia s možností každodenního kontaktu se školou či vyučujícími.

Více informací o jazykové škole Evropské vzdělávací centrum na doméně www.evcentrum.cz.

Původní článek na iDNES.cz ke shlédnutí ZDE
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide