Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Angličtina pro děti

Nejlepší online hra pro Vaší ratolest

Angličtina
pro děti hrou

Kurzy angličtiny pro děti hrou

  • Zábavné kurzy angličtiny pro děti.
  • Individuální, vysoce efektivní angličtina hrou.
  • Zabavte své děti. Stačí 20 minut denně.
  • Odkudkoliv a kdykoliv, kde jsou online.
Vybrat kurz Zjistit víc

Proč online jazyky?

Zjistěte další výhody výukového systému onlinejazyky.cz.

Zjistit víc

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Vaše děti nemusí kurz vychodit. Jen vyklikat.

Ať se Vaše děti naučí angličtinu kdykoliv a kdekoliv. Šetřete jejich čas. Ať Vaše děti pokračují v angličtině přesně tam, kde naposledy skončili. Ať udržují kontakt s angličtinou každý den. Nemusejí dělat to, co je nebaví. Co mohou, je naučit se anglicky. Konečně.

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Vaše děti využijí čas na učení
angličtiny do poslední tečky

Pro udržení pokroku v angličtině hrou stačí 20 minut denně. Přehledný systém povede děti učivem anglického jazyka intuitivně, hravě, nadšeně a zábavně, ani si nevšimnou a mají to za sebou. Aby se neztratili, vždy je jim připravena jedna obrazovka s přesným zadáním.
A kdyby cokoli, naši lektoři jsou Vašim dětem na emailu k dispozici.

Pozornost udržíme všemi deseti

Klíčem k úspěchu je motivace. Motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, motivační maily a video lektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Děti se učí anglicky hrou. V motivujícím prostředí online jazyků jim učení angličtiny půjde samo!

Smyslůplná dětská výuka

Co pro Vaše děti můžeme udělat? Naučíme je anglicky číst, mluvit, psát a rozumět. Zapojíme všechny jejich dětské smysly. V každé lekci si osvojují nová slovíčka a gramatiku, které následně procvičují zábavnou a hravou formou tak dlouho, jak je potřeba. Děti se naučí angličtinu zábavně a smysluplně. Výuka angličtiny pro děti je postavená na hravých principech, které otevřou dětskou mysl ke vnímání nových informací.

One child show

Opravdu soukromá dětská lekce. Nikdo Vaše děti neruší, nezdržuje a nemusí čekat, až se dostanou ke slovu. Vždy začnou na správném místě, protože si vyberou úroveň, která jim vyhovuje.

Budou chtít pokračovat

Na konci každého měsíce je čeká rekapitulační test v angličtině. Na konci kurzu je to velký test a opakování v délce jednoho měsíce. Děti si mohou zobrazit podrobný průběh svého studia angličtiny pro děti a vy je můžete pochválit za dobře "odvedenou práci".

Pozornost Vašich dětí udržíme všemi deseti

Obrovští rozsahem i obsahem

Jeden roční kurz angličtiny pro děti obsahuje 100 hodin výkladů a cvičení. Děti si v angličtině hrou zapamatují více než 1 200 slovíček
a frází
. Zapojí obrazovou, čtecí i poslechovou paměť. Osvojí si gramatická pravidla. Děti mají k dispozici výukové a motivující video výklady
a neomezený trénink výslovnosti, slovíček a frází.

Výuka končí certifikátem

Všechny kurzy je možné zakončit získáním našeho certifikátu, vybrané kurzy jsou kompletní přípravou k mezinárodním zkouškám, včetně anglických certifikátů Cambridge. Stačí si vybrat jaký certifikát potřebujete získat a u nás zvolit ten správný kurz.

Garance kvality pro Vaše děti

Máme nejlepší vzdělávací systém vyrobený v Čechách, Čechy pro Čechy. Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a dle mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford

Nízko nákladové studium
bez dalších výdajů

Za roční kurz angličtiny pro děti zaplatíte 2 990 Kč, po přepočtu jen 230 Kč měsíčně. To je stejně jako za jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo za soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, za jízdenky ani za parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce.

Konec dětským výmluvám

Výuka angličtiny online pro děti není povinností, je zábavou. Konec dětským výmluvám na nedostatek času na učení. Vaše děti s námi získají správný kurz, protože je studium angličtiny bude bavit. Pro nás jsou Vaše děti také naší ratolestí, kterou chceme naučit anglicky. Naučíme Vaše děti anglicky interaktivně, intuitivně a zábavně. S opravdovými úspěchy a chutí pokračovat v navazujícím kurzu.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Hodnocení naší angličtiny pro děti - Bohdana Kabátová, Smartemailing.cz

"Právě jsem si prošla polovinu Vašeho dema a nedá mi to, abych Vám nenapsala své dojmy. Už samotné demo působí velmi profesionálně, celý projekt se mi jeví jako velmi unikátní a skvělá myšlenka, ohromuje mě množství práce, které se za celým projektem skrývá. Je v tom vtip, je v tom zábava, je tam obsah, je tam kvalita. Bravo!

Během dema u mě seděly mé dvě děti (6 a 8 let). Nejdříve se zvídavě dívaly na dění na monitoru a po několika krocích mě samy od sebe prosily, aby se mohly zapojit a aktivně doplňovat slovíčka nebo opakovat výslovnost (obě se učí angličtinu od školky, tedy základy byly pro ně jednoduché a honotící videa vtipně motivující). Všichni jsme se těšili, co dalšího nám Pavel Cejnar řekne jako hodnocení :)

Jsem ráda, že na našem trhu existuje tak vynikající, originální a vysoce kvalitní projekt a smekám před týmem lidí, kteří jej sestavili."

Angličtina pro děti hrou - zábavná a interaktivní výuka angličtiny pro děti

ONLINE jazyky přicházejí s moderní e-learningovou výukou anglického jazyka pro děti. Tato interaktivní forma výuky angličtiny zábavnýmpoutavým způsobem seznámí vaše děti se základy angličtiny, jakož i se situacemi, s nimiž se mohou setkat v běžném životě.
Kvalitní výuku anglického jazyka pro děti založenou na moderních informačních technologiích vychází ze zkušeností renomované jazykové školy EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, která je zároveň autorizovaným centrem Cambridge ESOL.
S ONLINE jazyky mají děti k dispozici celou řadu zábavných interaktivních cvičení, výkladových obrázků a zajímavých poslechů.
Výuka angličtiny pro začátečníky s ONLINE jazyky pokrývá nároky na dětskou Cambridge zkoušku YLE StartersMovers. Ty nejnadanější děti zároveň připravuje k jazykové zkoušce Cambridge KET.
Slovní zásoba kurzů angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé odpovídá požadavkům na studium na základní škole, čímž podporuje přípravu k přijímacím zkouškám na školy střední. Angličtina s ONLINE jazyky je plně sladěna s Evropským referenčním rámcem pro jazyky. Pokročilé kurzy na úrovni B1+B2- odpovídají studiu na střední škole a jsou výtečnou podporou v přípravě k maturitní zkoušce.

Angličtina pro děti od 6-ti let na základních školách a mladistvé na středních školách

Anglický jazyk pro začátečníky a pro mírně pokročilé je určen dětem na základních školách. Kurzy angličtiny pro středně pokročilé a pokročilé jsou vhodné pro mladistvé na středních školách.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide