Vyberte stránku

Zůstali jste doma a přemýšlíte, jak smysluplně zabavit děti?

Angličtina a nejazykové kurzy až do konce školního roku

Dáváme školákům přístup k bezplatnému studiu

Dáme vám bezplatný přístup minimálně na 30 dní*

*Pokud vaše děti autorizuje škola, kde studují, prodloužíme jim přístup ke kurzům až do konce školního roku 2019/2020.

Nabídka platí do odvolání pro všechny děti, žáky a studenty od mateřských škol, přes základní a střední školy až po vysokou.

Nejste žák, student ani jejich rodič?
Pomůžeme i vám.

Angličtina z domova pro všechny předškoláky, žáky a studenty

Vašim dětem, žákům či studentům zpřístupníme balíček kurzů angličtiny, ze kterých si mohou vybrat podle své jazykové úrovně. S angličtinou začnou od nuly nebo se zdokonalí v tom, co už umí. K dispozici dostanou 10 obecných kurzů angličtiny,  angličtinu pro maturanty, základy angličtiny pro žáky 3.-5. tříd, a Wattsenglish pro děti od 3 do 6 let. Nic neinstalujete, vše běží online. Stačí se připojit k internetu a studovat.

Angličtina pro začátečníky A1- a A1+
Angličtina pro znalé začátečníky A2- a A2+
Angličtina pro mírně pokročilé B1- a B1+
Angličtina pro pokročilé B2- a B2+
Angličtina pro velmi pokročilé C1
Angličtina pro experty C2
Angličtina jako příprava ke státní maturitě
Angličtina pro žáky 3. třídy
Angličtina pro žáky 4. třídy
Angličtina pro žáky 5. třídy
Angličtina pro děti WattsEnglish Online

 

Nejazykové kurzy prověří všeobecné znalosti

Žáci základních škol a středoškoláci si mohou k angličtině přidat i nejazykové kurzy. Zopakují si dějepis, zeměpis nebo chemii, potrénují se v českém pravopise a připomenou si představitele světové literatury. S nejazykovými kurzy pro středoškoláky se čtvrťáci mohou připravovat na státní maturitu.

Český jazyk pro 1. stupeň ZŠ
Přírodověda pro 1. stupeň ZŠ
Vlastivěda pro 1. stupeň ZŠ
Český jazyk pro 2. stupeň ZŠ
Literatura pro 2. stupeň ZŠ
Zeměpis pro 2. stupeň ZŠ
Dějepis pro 2. stupeň ZŠ
Přírodopis pro 2. stupeň ZŠ
Chemie pro 2. stupeň ZŠ
Výchova k občanství pro 2. stupeň ZŠ
Český jazyk pro střední školy
Literatura pro střední školy
Geografie pro střední školy
Dějepis pro střední školy
Biologie pro střední školy
Základy společenských věd pro střední školy

   

  Studium s aplikací kdykoliv a kdekoliv

  N

  Není to na známky

  Žáci a studenti se v každé lekci naučí nová slovíčka a gramatiku. Vše procvičují tak dlouho, jak potřebují. Jedou svým vlastním tempem a vybírají si to, co je zrovna baví a zajímá. Nebudou mít pocit, že se učí, ale že si hrají. K dispozici mají 15 různých druhů cvičení, videolektora i herní prvky. A když si nebudou vědět rady, naši lektoři jsou jim k dispozici. Stačí jeden klik a hned chatují online s lektorem, který jim vše vysvětlí. 


  Studovat mohou na počítači, tabletu i mobilu

  Děti se připojí ke studiu kdykoliv a kdekoliv. Studovat mohou na počítači, tabletu i mobilu. Pokud už mají svůj telefon (nebo jim ho půjčíte), doporučujeme na něj stáhnout naši mobilní aplikaci. Studium s ní je hravější a děti se snadno propojí i se svými spolužáky. Stačí se přihlásit online a pokračovat tam, kde naposledy skončily. 

   

  Pomozte ostatním a studujte společně

  Pokud děti studují prostřednictvím aplikace na mobilu nebo tabletu, mohou se propojit se svými spolužáky a sdílet s nimi své pokroky. Dejte o studiu vědět svým spolužákům a jejich rodičům, a ulehčete i jim současnou situaci. Máme za sebou teprve prvních pár týdnů a nevíme, jak dlouho ještě budeme fungovat z domova. Zpříjemněte studium sobě i jim bezplatným přístupem k jazykovým a nejazykovým kurzům. Stačí jim přeposlat odkaz na tuto stránku.

  Našimi kurzy prošlo už 150.000 nadšených studentů

  Rádi mezi nimi uvítáme i vaše děti.

   

  Ověřeno 29.837 žáky na 402 školách a největšími společnostmi na trhu

  Naše kurzy využívají hlavně samouci a zaměstnanci ve firmách. Najdete u nás ale i kompletní nabídku jazykových a nejazykových kurzů vhodných právě i pro vaše děti.

   

  Co na kurzy říkají vaši budoucí spolužáci?

  „S programem Online jazyky jsem velice spokojená 😀 Líbí se mi různé varianty procvičování látky a možnost kontroly výslovnosti. Velmi povzbuzující je zájem lektora o studenta formou e-mailových zpráv. A výuku si mohu přizpůsobit svým časovým možnostem a učit se z domova.

  Jana Bartoňová

  „Pro tříletou dceru jsme pořídili kurz angličtiny se Stevem a Maggie a jsme nadšení. Dcerku baví hravá videa a písničky, naučila se barvy, počítat do deseti a základní slovesa. Už pochytila i výslovnost. Trochu jsem se bála, jestli to není moc brzo, aby se jí to nepletlo s češtinou, ale musím říct, že naprosto zbytečně. Skvěle se zabavíme celá rodina.“

  Petra Vaclíková

  „Online jazyky jsou nejlepší platforma na výuku jazyků. Také moc chválím jejich perfektní přístup ke klientům– studentům. Jsou profesionální, výuka je perfektně zpracovaná a také jsou lidský, což je v dnešní době celkem vzácná vlastnost. A váži si studentů, kteří se snaží. Snahu odmění.“

  Boris Mrázik

  „V Online jazycích studuji angličtinu. Výuka mě baví a hlavně se mi líbí, jak je vše propracované, jak se vše opakuje, a tím se vše dostává snadno do hlavy. Také je fajn, že je učení takové různorodé, že se člověk vůbec nenudí 😉 Všem vřele doporučuji.“

  Gabriela Neubergová

  Studium z domova bude pro předškoláky, žáky a studenty zábava

  Klikněte na objednací tlačítko níže a zadejte svůj e-mail a URL adresu školy, kde studujete vy nebo vaše děti. Rodiče malých předškoláků vyplní URL adresu mateřské školky. V objednacím formuláři si vyberte, jestli chcete studovat jen angličtinu, nebo si přidejte i nejazykové kurzy. 

  Studium vám aktivujeme minimálně na 30 dní zdarma. Pokud vaše děti autorizuje škola, kde studují, prodloužíme jim bezplatný přístup ke kurzům až do konce školního roku 2019/2020. Tato nabídka platí do odvolání.

  Nejčastější dotazy

  Co se stane, až skončí bezplatné 30denní studium?

  Přístup k bezplatným balíčkům vám deaktivujeme. Pokud vaše děti autorizuje škola, kde studují, prodloužíme jim bezplatný přístup ke kurzům až do konce školního roku 2019/2020.

  Co když budu chtít ve výuce pokračovat i po skončení bezplatného přístupu ke studiu?

  Situace se mění každým dnem a nevíme, jak dlouho ještě zůstaneme doma. Vše bedlivě sledujeme a budeme s vámi v kontaktu. Až se vše uklidní a opět vyjdeme volně do ulic, spojíme se s vámi a řekneme si, co dál.

  Už nejsem student, ale chci také studovat. Co teď?

  Bezplatnou nabídku poskytujeme po dobu, co budou školy zavřené, pouze předškolním dětem, žákům a studentům. Je nám jasné, že i vy ostatní byste rádi svůj volný čas naplnili smysluplným studiem. Proto jsme pro vás připravili zvýhodněnou nabídku. Najdete ji na stránce www.onlinejazyky.cz/info/nabidka-zavrena-skola-nestudenti

  Je možné si kurzy vyzkoušet?

  Ano. Na našich webových stránkách www.onlinejazyky.cz si můžete vyzkoušet demo verzi kurzu.

  Mohu v kurzu přeskakovat kapitoly? Nebo musím postupovat od začátku?

  Kurzy jsou přístupné celé a je možné libovolně mezi kapitolami přecházet.

  Jak funguje Lektor po ruce?
  Lektor po ruce je reálný lektor připojený na chatu každý pracovní den od 8 do 16 hodin a rád vám zodpoví všechny jazykové dotazy či otázky týkající se studia. Vyřeší i technické záležitosti v online studovně.
  Jak v kurzu procvičím správnou výslovnost?

  Výslovnost procvičujete hned dvěma způsoby. Prvním je metoda LRRC, tedy slyšíte slovíčko či frázi, vyslovíte ho a systém vám přehraje, co jste řekli a jak jste to měli říct správně. Máte tedy okamžitou zpětnou vazbu, co opravit, a celý proces můžete libovolně opakovat. Druhým způsobem je nahrání zprávy pro vašeho skype lektora, pokud ho máte objednaného. Lektor si před kontaktem s vámi poslechne váš audio vzkaz a na společné hodině vám pak poskytne zpětnou vazbu a procvičíte problémová místa.

  Na jakém zařízení mi bude online jazykový kurz fungovat?
  Online jazykové kurzy fungují na zařízeních PC, Notebook, Ultrabook a NetBook v těchto webových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Internet Explorer od verze 9. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučujeme Google Chrome pro jeho technologii Web Speech API, která dává možnost trénovat výslovnost slovíček pomocí mikrofonu počítače. Pro všechny prohlížeče doporučujeme pravidelné aktualizace na nové verze a je nutné, aby měl prohlížeč povolený javascript a cookies. Mobilní aplikace je dostupná pro zařízení typu tablet/smartphone s operačními systémy Android a iOS.
  Je možné studovat offline?

  Ne, naše kurzy jsou online a je potřeba připojení na internet.

  Získám po absolvování online jazykového kurzu certifikát?
  Ano, po dokončení online výuky získáte certifikát o absolvování online jazykového kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru, nebo ho můžete předložit svému zaměstnavateli.

  Děkujeme, že pomáháte s námi

  Naši partneři, kteří se do akce studia z domova pustili s námi. Děkujeme za skvělou podporu a spolupráci v této obtížné situaci.