Vyberte stránku

Zůstali jste doma na nedobrovolné „dovolené“ a chcete ji smysluplně využít?

Co takhle konečně zdolat angličtinu?

Získejte přístup k obecným kurzům ANGLIČTINY za extra zvýhodněnou cenu 199 Kč měsíčně. Tak levné už to nikdy nebude.

Studujte o 30 % výhodněji oproti běžnému předplatnému

Chyťte si slevu teď a využívejte ji tak dlouho, dokud předplatné sami nezrušíte. Váháte? Tuto nabídku už nebudeme opakovat.

Kompletní know-how angličtiny v hodnotě 25 000 Kč jen za dvě stovky měsíčně

Začněte se učit anglicky nebo se zdokonalte v tom, co už umíte. Vyberte si svou jazykovou úroveň z 10 obecných kurzů angličtiny. Jazykovou úroveň nemusíte vědět dopředu. V balíčku se vám otevře kompletní přístup a vy si tak všechny úrovně angličtiny vyzkoušíte a proklikáte. Nechte se vést krok za krokem a přirozeně si osvojte novou dovednost. Zapojte všechny smysly – budete číst, psát, poslouchat i mluvit. 

Angličtina pro začátečníky A1- a A1+
Angličtina pro znalé začátečníky A2- a A2+
Angličtina pro mírně pokročilé B1- a B1+
Angličtina pro pokročilé B2- a B2+
Angličtina pro velmi pokročilé C1
Angličtina pro experty C2

 

Studium s aplikací kdykoliv a kdekoliv 

Potrénujte mozek a hrajte si

V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku, procvičujete je tak dlouho, jak potřebujete. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete.  Čeká vás 15 druhů cvičení, videolektor i herní prvky. A kdybyste si nevěděli rady, naši lektoři jsou vám k dispozici. Stačí jeden klik a hned chatujete online s naším lektorem. Na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete, a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.


S mobilní appkou to máte v kapse

Učte se angličtinu kdykoliv a kdekoliv se vám to zrovna hodí. Brzy ráno i pozdě v noci, ze svého gauče i terasy. Studujte na počítači, tabletu nebo s appkou na mobilu. Pokračujte přesně tam, kde jste naposledy skončili. Stačí se přihlásit online.

Vše si můžete nejprve vyzkoušet

Než se s námi pustíte do studia, vše si můžete vyzkoušet. První lekci jakéhokoli kurzu si projděte zdarma a zjistěte, jak se s Online jazyky studuje. Procvičte si slovíčka metodou řízeného opakování a zasmějte se u několika motivačních videí. Bezplatné lekce si proklikejte na našem e-shopu.

 

Pozvěte přátele a motivujte se navzájem

Studujte společně se svými přáteli a předhánějte se. Kdo je rychlejší a kdo má nejlepší skóre? Na nástěnce sledujte v přehledných grafech své výsledky a porovnejte je s ostatními. Když vás na studium bude víc, budete se motivovat navzájem a společně dojdete mnohem dál.

Našimi kurzy prošlo už 150.000 nadšených studentů

Rádi mezi nimi uvítáme i vás.

 

Ověřeno 29.837 žáky na 402 školách a největšími společnostmi na trhu

Naše kurzy využívají hlavně samouci a zaměstnanci ve firmách. 

 

Naši zákazníci oceňují hlavně dostupnost

„S programem Online jazyky jsem velice spokojená 😀 Líbí se mi různé varianty procvičování látky a možnost kontroly výslovnosti. Velmi povzbuzující je zájem lektora o studenta formou e-mailových zpráv. A výuku si mohu přizpůsobit svým časovým možnostem a učit se z domova.

Jana Bartoňová

„Pro tříletou dceru jsme pořídili kurz angličtiny se Stevem a Maggie a jsme nadšení. Dcerku baví hravá videa a písničky, naučila se barvy, počítat do deseti a základní slovesa. Už pochytila i výslovnost. Trochu jsem se bála, jestli to není moc brzo, aby se jí to nepletlo s češtinou, ale musím říct, že naprosto zbytečně. Skvěle se zabavíme celá rodina.“

Petra Vaclíková

„Online jazyky jsou nejlepší platforma na výuku jazyků. Také moc chválím jejich perfektní přístup ke klientům– studentům. Jsou profesionální, výuka je perfektně zpracovaná a také jsou lidský, což je v dnešní době celkem vzácná vlastnost. A váži si studentů, kteří se snaží. Snahu odmění.“

Boris Mrázik

„V Online jazycích studuji angličtinu. Výuka mě baví a hlavně se mi líbí, jak je vše propracované, jak se vše opakuje, a tím se vše dostává snadno do hlavy. Také je fajn, že je učení takové různorodé, že se člověk vůbec nenudí 😉 Všem vřele doporučuji.“

Gabriela Neubergová

Nejlevnější způsob jak studovat naše kurzy? Právě teď za 199 Kč měsíčně

Předplatné angličtiny jsme doposud nabízeli pouze výjimečně, a to za 299 Kč měsíčně. Abyste využili svůj volný čas na maximum, zabavili se a přišli na jiné myšlenky, rozhodli jsme se nabídnout vám to nejlepší z našich kurzů o 30 % výhodněji. Neřešte, jakou máte úroveň angličtiny. Kurzy si jednoduše všechny proklikejte a vyzkoušejte.

Cenu 199 Kč měsíčně vám garantujeme tak dlouho, dokud předplatné sami nezrušíte. Při objednávce zaplatíte kartou částku za první měsíc a částka za každý další měsíc se vám automaticky strhne sama. O nic se nestaráte.

Až budete chtít automatické předplatné ukončit, deaktivujete ho ve svém účtu nebo nám napíšete a my ho zrušíme za vás. Tato nabídka platí do odvolání. Ale pozor, jakmile ji zrušíme, už ji nebudeme nikdy opakovat.

Nejčastější dotazy

Je možné si kurzy vyzkoušet?

Ano. Na našich webových stránkách www.onlinejazyky.cz si můžete vyzkoušet demo verzi kurzu.

Mohu v kurzu přeskakovat kapitoly? Nebo musím postupovat od začátku?

Kurzy jsou přístupné celé a je možné libovolně mezi kapitolami přecházet.

Jak funguje Lektor po ruce?
Lektor po ruce je reálný lektor připojený na chatu každý pracovní den od 8 do 16 hodin a rád vám zodpoví všechny jazykové dotazy či otázky týkající se studia. Vyřeší i technické záležitosti v online studovně.
Jak v kurzu procvičím správnou výslovnost?

Výslovnost procvičujete hned dvěma způsoby. Prvním je metoda LRRC, tedy slyšíte slovíčko či frázi, vyslovíte ho a systém vám přehraje, co jste řekli a jak jste to měli říct správně. Máte tedy okamžitou zpětnou vazbu, co opravit, a celý proces můžete libovolně opakovat. Druhým způsobem je nahrání zprávy pro vašeho skype lektora, pokud ho máte objednaného. Lektor si před kontaktem s vámi poslechne váš audio vzkaz a na společné hodině vám pak poskytne zpětnou vazbu a procvičíte problémová místa.

Na jakém zařízení mi bude online jazykový kurz fungovat?
Online jazykové kurzy fungují na zařízeních PC, Notebook, Ultrabook a NetBook v těchto webových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Internet Explorer od verze 9. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučujeme Google Chrome pro jeho technologii Web Speech API, která dává možnost trénovat výslovnost slovíček pomocí mikrofonu počítače. Pro všechny prohlížeče doporučujeme pravidelné aktualizace na nové verze a je nutné, aby měl prohlížeč povolený javascript a cookies. Mobilní aplikace je dostupná pro zařízení typu tablet/smartphone s operačními systémy Android a iOS.
Je možné studovat offline?

Ne, naše kurzy jsou online a je potřeba připojení na internet.

Získám po absolvování online jazykového kurzu certifikát?
Ano, po dokončení online výuky získáte certifikát o absolvování online jazykového kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru, nebo ho můžete předložit svému zaměstnavateli.

Děkujeme, že pomáháte s námi

Naši partneři, kteří se do akce studia z domova pustili s námi. Děkujeme za skvělou podporu a spolupráci v této obtížné situaci.

 

naučte se konečně cizí jazyk

Stačí 20 minut denně
a studovat můžete kdekoliv.