Vyberte stránku

Online jazykové kurzy pro školy

Kurzy pro školáky, středoškoláky i vysokoškoláky

  • výběr z 80 online jazykových kurzů akreditovaných MŠMT či zpracovaných podle VRP 
  • k dispozici i 18 nejazykových kurzů
  • metodické přípravy pro hodinu ve škole
  • přehledný systém pro zadávání úkolů a jejich kontrolu
  • online motivační studium, které děti baví

Online kurzy v kombinaci s výukou s učitelem jsme zavedli   do více než 400 škol 

 

Věříme, že stejný přístup k výuce bude efektivní i ve vaší škole. Vybírat můžete z více než 80 jazykových kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Nabízíme i 18 nejazykových online kurzů, které jsme připravili dle praktických požadavků učitelů. Kurzy jsou metodicky zpracované tak, aby odpovídaly potřebám škol a vycházejí z RVP. Podívejte se na sylaby a na kurzy, které jsou aktuálně v nabídce.

98 kurzů v nabídce 

402 základních a středních škol 

30.237 žáků a 2.124 učitelů

Dotovaná cena pro české školy

Cena dotované školní licence je 150 Kč s DPH (běžná cena 2.490 Kč) za jeden kurz pro jednoho uživatele na celý školní rok. Ke každé třídě dostanete učitelskou licenci zdarma. 

 

  • Získáte učitelské rozhraní, které monitoruje práci žáků. Učitelé budou mít přehled, zda mají děti hotové úkoly a s jakými výsledky. 

  • Vše je přehledně na jednom místě. Ani děti ani učitele nečeká žádné papírování a skenování úkolů navíc. 

  • U jazykových kurzů (platí pro obecné kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny) jsou pro učitele přichystané metodické přípravy pro hodinu ve škole. Učitelům přípravy ušetří mnoho času a energie, které investují do hledání materiálů.

  • Díky hotovým přípravám se vyhnete výpadkům v učebním plánu během suplovaných hodin. Záskok nebyl nikdy snadnější.

  • Samozřejmostí je i lektorská a uživatelská podpora online pro děti a učitele během celého studia od 8 do 16 hodin.

Co na kurzy říkají učitelé?

„Online kurzy běží a žákům se líbí. Včera jsem musel narychlo zaskočit za chybějící kolegyni a byl jsem přítomen na kurzu žáků 9. třídy. Takto spokojené a pohodové „deváťáky“ jsem už dlouho neviděl.“

 

Mgr. Václav Zibner, ZŠ a MŠ Tisá

Učitelské rozhraní

Učitelské rozhraní monitoruje práci žáků. Díky němu budete mít přehled, jestli mají děti hotové úkoly, jak se v kurzu posouvají a o jejich výsledcích. Na hodině si můžete zopakovat to, co dětem v kurzu nešlo.

Jak se s kurzy pracuje?

Online kurzy můžete v hodinách využívat hned 3 způsoby:

1. Místo výuky

Zapomeňte na těžké učebnice. Děti mohou kurz studovat online v počítačové učebně. Díky hotovým přípravám mají učitelé připravenou kompletní hodinu a mohou tak připravené podklady pro výklady gramatiky a konverzaci jednoduše střídat s prací dětí v kurzu.

2. Jako doplněk ve výuce

Učitel si může v kurzu vybrat jen jednotlivá cvičení jako doplněk ke své výuce. Díky 16 druhým cvičení, herním prvkům a motivačním videím kurzy děti baví a uvítají je jako příjemnou změnu oproti běžné práci s učebnicí.

3. Pro domácí úkoly

Doma zapomenuté úkoly nebo pomačkané sešity? Tomu všemu se vyhnete. Učitel snadno zadá domácí úkol a děti ho ještě jednodušeji splní a odevzdají. Kontrola úkolů bude pro učitele s online kurzy za odměnu.

Jak se kurzy líbí dětem?

80 % žáků a studentů se v kurzech naučilo více než v běžné hodině. 84 % žáků studovalo kurzy minimálně jednou a vícekrát v týdnu a 74 % nepotřebovalo s výukou žádnou pomoc rodičů či učitele. Přečtěte si i ostatní výsledky průzkumu. To jsou pádné argumenty, proč online kurzy zařadit i do vaší výuky.

Chcete mít také spokojené učitele a motivované žáky? 

Zavolejte nám na 734 577 566 nebo nám napište na lucie.nechvilova@onlinejazyky.cz. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme při výběru vhodných online kurzů pro vaši školu.

Nebo nám zanechte zprávu tady

13 + 5 =

naučte se konečně cizí jazyk

Stačí 20 minut denně
a studovat můžete kdekoliv.

ONLINE learning s.r.o. pro vás v současné době realizuje unikátní projekt hrazený z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR vznikající na doméně Online jazyky.

Profesní e-learningové jazykové centrum, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.10/02.0031 

Profesní e-learningové jazykové centrum pro Pardubický kraj, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.13/02.0036