Vyberte stránku

4 kroky, díky kterým se rozmluvíte

Jak bez stresu a koktání mluvit plynule anglicky

Vysílání začne za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

úterý 15. února 2020

od 8 do 23:59

Webinářem vás bude provázet jazyková koučka a lektorka Lucie Brátová

Na webináři
se dozvíte

  • Jak odstranit strach z mluvení, který vás okamžitě paralyzuje a poleje vás studený pot pokaždé, když na vás někdo promluví anglicky. 
  • Jak mít snadno, rychle a levně (nebo dokonce i zdarma) po ruce vždy někoho, s kým můžete anglicky konverzovat. 
  • Jak najít na konverzaci v angličtině čas i pokud již teď nevíte, kam dříve skočit a máte práce a starostí nad hlavu. 
  • Tipy a triky jak pracovat se svou motivací a procvičování konverzace si maximálně užívat a jak přestat hledat výmluvy, že začnete až příští týden, příští měsíc nebo příští rok.

Jak webinář funguje?

  • Vysíláme po internetu – ráno v den vysílání vám pošleme odkaz, na ten kliknete a webinář se vám spustí na obrazovce. Nikam nejezdíte a neopustíte komfort svého domova. Udělejte si kávu či čaj a sledujete vysílání.
  • Přijďte kdykoli během dne – webinář vysíláme ráno a jeho záznam bude k dispozici celý den. Nemusíte se tedy připojit v přesný čas a měnit své plány. Udělejte si čas kdykoli od 8 hodin ráno do půlnoci a o nic nepřijdete.
  • Připojte se odkudkoli – jste-li u počítače, připojte se z počítače. Máte-li u sebe zrovna jenom telefon nebo tablet, připojte se z nich a sledujte vysílání kdekoli.
  • Vše zdarma – webinář vysíláme zdarma a předáme vám spoustu jazykových tipů, které vám v budoucnu ušetří další čas i peníze-

 

Co mě čeká po přihlášení na webinář?

1. krok

Pošleme vám do e-mailové schránky potvrzení, že s vámi na webináři počítáme.

2. krok

Za několik minut po registraci doporučujeme zkontrolovat e-mailovou schránku, zda-li vám naše zpráva neskončila v nevyžádené složce nebo ve složce “hromadné”. Doporučujeme náš e-mail označit, že se nejedná o nevyžádnou zprávu.

3. krok

V den vysílání webináře vám pošleme odkaz na stránku s vysíláním. Stačí kliknout a sledovat.

Udělejte první krok

Pokud stále plynule nemluvíte anglicky a chcete to jednou provždy vyřešit, udělejte první krok a přijďte se seznámit se 4 kroky, díky kterým se v angličtině už konečně rozmluvíte.

A jak se to líbí našim studentům?

Našimi jazykovými webináři prošlo již více než 131.300 lidí z České republiky a ze Slovenska.
Přečtěte si, co o nich říkají.

“Čtvrteční konverzační klub byl moc fajn, líbí se mi vedení lektorky, snaží se mluvit co nejvíc anglicky a i vysvětlovat v angličtině, když někdo nerozumí. Přizpůsobuje se každému zvlášť, což je pro mě důležité. Za mě velmi příjemná lekce.”

Jitka Houbová

“Lektorka byla výborná, vedla mé koktání 🙂 Z lekce jsem měla užitek, protože jsem se na ni předem připravila. Obohatili mě i další studenti, vlastně nejvíc svou odvahou mluvit, i když to neumí dobře. Děkuji.”

Zdislava Novotná

“Děkuji za dnešní lekci. Lektorka byla úplně super. Jsem ráda, že mě opravovala a dávala zpětnou vazbu a chválila. Bojím se mluvit, ale v konverzačním klubu jsem se cítila bezpečně. Je ještě hodně co pilovat, ale moc mi dnešní konverzace pomohla.”

Adéla Crháková

“Zdravím, parádní, bez kapky stresu, pohodová atmosféra, efektivní výuka. Lucka je perfektní lektorka. Je jí dobře rozumět a je i dobře slyšet, co říká. Vysvětlí, co je třeba opravit, dá do chatu. Ideál.”

Pavla Kotyzová

naučte se konečně mluvit cizím jazykem

Stavte se v online konverzačním klubu
a rozmluvte se.

Online jazyková setkání

Pohodoví lektoři

45 minut přátelské konverzace