Výzva 57

Příležitost pro školy na poslední chvíli

MŠMT vydalo na měsíc srpen Výzvu č. 57, šablonu č.4 určenou pro rozvoj individuálních komunikačních dovedností žáků v anglickém / německém / francouzském jazyce formou blended learningu s alokovanou částkou 460 mil. Kč. Výše finanční podpory činí 100 % způsobilých výdajů a je vyplácena školám předem. Minimální výše finanční podpory pro 1 projekt je 50 000,- Kč a maximální 1 000 000,- Kč.

Výzva je určená žákům na základních a středních školách, které jsou zapsané ve školském rejstříku a mají sídlo mimo hl. město Prahu.

Výzva byla vyhlášena 15.7.2015 a bude ukončena 28.8.2015 ve 13 hodin. Zahájení realizace projektů je možné nejdříve od 1.9.2015 a všechny projekty musí být ukončeny nejpozději do 31.12.2015.


CO NABÍZÍ ONLINE JAZYKY?

  • 3měsíční velmi kvalitní blended learningový kurzAJ/NJ/FJ v různých jazykových úrovních s možností studovat do konce školního roku zdarma.
  • Podrobné metodické plány pro učitele, které navazují na e-learning a zahrnují nejmodernější metodické postupy z oblasti vzdělávání.
  • Školení učitelů na téma: jak pracovat s e-learningem, jak ho nejlépe využít ve výuce a praktikovat efektivní blended learning, jak motivovat žáky, jak sledovat jejich progres. Školení probíhají prezenčně i online pro angličtinu, němčinu a francouzštinu.
  • Finanční odměnu (vznikající nevyčerpáním rozpočtu) pro projektového manažera, učitele a peníze na nákup sluchátek.
  • Bezplatná administrativní pomoc s vyplněním všech potřebných dokumentů pro získání dotace.
  • Lektorskou, technickou a administrativní podporu pro učitele a žáky, která je k dispozici 12 hodin denně, od 8 do 20 hodin na telefonu, emailu, webináři nebo osobně, a to po celou dobu konání projektu a následně i do konce školního roku zdarma.
  • Pravidelné webináře, odborné semináře a zasílání informačních emailů na témata: blended learning, využití ICT ve školním prostředí, zapojení nejmodernější techniky do běžné výuky apod.

Garance souladu ONLINE jazyků s výzvou 57

Vypsali jsme z výzvy všechny požadavky, které musí dodavatel splnit a doplnili jsme i o ty, které je dobré po dodavateli požadovat nad rozsah výzvy. Za ONLINE jazyky jsme doplnili ukázky a popis, jak danou podmínku splňujeme my. To vše si můžete stáhnout v přehledném PDF.

Domníváme se, že jsme ideální volbou pro školy v rámci Výzvy č. 57 a jsme přesvědčeni, že naše nabídka předčí vaše očekávání. Budeme rádi, pokud nás kontaktujte, pomůžeme vám se získáním dotace.

Na Výzvu č. 57 se nevztahují běžné koncové ceny v našeho eshopu, ale na vyžádání vám připravíme zvýhodněnou nabídku na míru. Prosím, kontaktujte nás.

Pro podrobné informace a objednávky nás kontaktujte kdykoliv na telefonním čísle 775 060 017 nebo na emailu lenka.mareckova@onlinejazyky.cz.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide

Pomůžeme Vám s výběrem kurzu