Online jazyky - angliÄŤtina on-line

Jen počkej zají...

Už nečekejte a naučte se rusky!

Ruština pro samouky
online

Kurzy ruštiny pro začátečníky

  • Kurzy ruštiny pro všechny.
  • Vysoce efektivní a individuální výuka.
  • Jen 20 minut denně.
  • Učte se odkudkoliv a kdykoliv, kde jste online.
Vybrat kurz Zjistit víc
Kurzy ruštiny online

Zkušenosti našich studentů

Osobní zkušenosti našich studentů.

Podívat se

Koupit online

Vyberte si ze široké nabídky našich kurzů.

Vybrat kurz

Ukázková lekce zdarma

Objevte možnosti výuky. Vyzkoušejte lekci zdarma.

Vyzkoušet

Jazykový kurz nemusíte vychodit, ale vyklikat.

Kdykoliv a kdekoliv. Učte se ruštinu a šetřete čas. Pokračujte tam, kde jste naposled skončili. Udržujte každodenní kontakt s ruštinou. Nedělejte, co vás nebaví. Co ale můžete, je konečně se naučit rusky!

Zábavná výuka plná multimediálních prvků

Využijete čas na učení
do poslední tečky

Stačí Vám pouze 20 minut denně, abyste udrželi pokrok. Výukový systém vás povede učivem ruského jazyka intuitivně, ani to nezaznamenáte a máte to za sebou. Neztratíte se, vždy je vám připravena jedna obrazovka s přesným zadáním. Nejste sami. Naši lektoři jsou vám plně k dispozici na chatu i emailu.

Vaši pozornost udržíme všemi deseti

Motivace je klíčem k úspěchu. A my vás motivujeme hravě. 15 druhů cvičení, herní prvky, motivační maily a videolektor, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Chválíme, povzbuzujeme a bavíme vás. Učení hrou. V hravém a motivujícím prostředí online jazyků vám učení ruštiny půjde samo!

Výuka všemi smysly

Aktivujte všechny smysly. Naučíme vás rusky číst, mluvit, psát i rozumět. Nová slovíčka a gramatiku si osvojíte v každé lekci a následně procvičujete podle vašich potřeb. Učte se smysluplně online. Výuka ruštiny je postavená na hravých principech, které otevřou vaši mysl ke vnímání nových informací.

V hlavní roli – Vy

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování, zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nemusíte začínat od začátku, od základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vám vyhovuje.

Prověřujte své znalosti a chvalte se.

Na konci každého měsíce je rekapitulace vašich znalostí. Absolvujete rekapitulační test. Na konci kurzu vás pak čeká velký test a celkové měsíční opakování. Zhodnoťte průběh Vašeho studia a pochvalte se za dobře odvedenou práci.

Udržíme pozornost všemi deseti

Jsme obrovští co do rozsahu i obsahu

Kurz ruštiny obsahuje 60 hodin výkladů a cvičení. Zapamatujete si více než 600 slovíček a frází. Zapojíte paměť obrazovou, čtecí i poslechovou. Osvojíte si pravidla gramatiky. K dispozici máte výukové a motivující video výklady a neomezený trénink výslovnosti, slovíček a frází.

Vaše znalosti náležitě ocertifikujeme

Nabízené kurzy je možné zakončit získáním našeho certifikátu. Vybrané kurzy jsou komplexní přípravou k mezinárodním zkouškám.

Garance kvality výukových obsahů

Nejlepší vzdělávací systém vyrobený v Čechách, Čechy pro Čechy. Studijní obsahy a metodika jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Certifikát Univerzity Cambridge a Oxford
Kurzy ruštiny online

Žádné další výdaje. Nízkonákladové studium.

Celý jeden měsíc ruštiny vás v přepočtu vyjde na méně než jednu jedinou hodinu v jazykovce nebo za soukromou lekci s lektorem. Neplatíte za učebnice, za jízdenky ani za parkovné. Nepropadnou vám peníze za nevychozené lekce. Ostatně, přesvěčte se v našem eshopu.

A výmluvy už nemají šanci!

Výuka ruštiny online je zábava, ne povinnost. Nedostatek času na učení? Už žádné výmluvy. Chybí vám vůle a motivace, proto začínáte stále znova a znova a po čase přestáváte? Pro nás nejste samouk, jste partner! Rusky vás naučíme. Interaktivně, intuitivně a individuálně. S opravdovými pokroky a chutí pokračovat v navazujícím kurzu.

Nakoupit online

Vyberte si z široké nabídky obecných i profesních kurzů.

Vybrat kurz

Darujte kurz

Jazykový kurz může být skvělý dárek. Obdarujte své blízké.

Darujte kurz

Lekce zdarma

Vyzkoušejte naši zkušební lekci zdarma a objevte možnosti výuky.

Vyzkoušet

Ukázková lekce zdarma

Nechte se bavit a vyzkoušejte online jazyky, které si zamilujete. Jednoduše vyberte jazyk a kurz a začněte.

Vaše soukromí je pro nás důležité. Nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s jakoukoliv třetí stranou. Striktně se řídíme ochranou osobních údajů.
Lekce angličtiny zdarma
Krok 1 ze 2
Krok 2 ze 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.
highslide

Pomůžeme Vám s výběrem kurzu