Vyberte stránku

Online konverzační klub

Strach z mluvení už vás nezaskočí.

Že to nejde? Zkuste s námi začít jinak

Ztuhne vám jazyk a nevíte co říct, když se vás cizinec zeptá na cestu na nádraží? Potřebujete získat v jazyce jistotu a rozmluvit se? Chcete se pravidelně setkávat s lidmi na stejné vlně a osmělit se v konverzaci?

Možná je to i váš jazykový příběh. Chtěli jste se naučit váš vysněný cizí jazyk. Začalo to slibně, ale po prvotním nadšení jste zjistili, že to není úplně ono. Sedíte v přeplněné učebně. Dojíždíte na lekce, kde se stydíte mluvit před ostatními. Dostali jste lektora, který vám nesedí, a nemůžete ho vyměnit. Cítíte se trapně pokaždé, když uděláte chybu. Nebaví vás to 🙁

A co kdyby to bylo jinak, a vy jste se rozmluvili?

45 minut přátelské konverzace

Maximálně 5 studentů na lektorku

g

3 jazykové úrovně angličtiny

Desítky termínů na výběr

Vše probíhá online

Osmělte se v konverzačním klubu!

Už žádné pocity trapnosti. Naše milé lektorky jsou empatické a přizpůsobí vám styl konverzace. Naučíte se s jazykem pracovat tak, abyste se i jako začátečníci dokázali jednoduše domluvit. Pochopíte, že není důležité rozumět každému slovu, a začnete se zaměřovat více na kontext. Zjistíte, že i chyby jsou při studiu důležité a přestanete se je bát dělat.

Jak lekce probíhají?

  • Každý týden konverzujete na jedno téma, ke kterému předem dostanete podklady.
  • V rozvrhu si každý čtvrtek zvolíte lekci na další týden podle vaší úrovně.
  • Vybíráte z desítek termínů – v týdnu i o víkendu, ráno, přes den i večer.
  • Časy i lektorky můžete libovolně střídat.
  • 30 minut před začátkem vám přijde e-mail s odkazem na vaše online setkání.
  • 45 minut si povídáte v přátelské atmosféře.
  • Můžete se vidět, nebo jen slyšet. Můžete mluvit, nebo jen poslouchat, než se sami ke konverzaci osmělíte.

Jdeme na to lidsky i metodicky

Mluvené slovo

Základem konverzačních klubů je mluvené slovo. Vycházíme z audio-lingvistické metody, kde je na prvním místě mluvení a až po něm následují další dovednosti..

Autentické situace a tzv. role-play

Konverzační kluby jsou postaveny na autentických situacích a tzv. role-play, jako je dialog mezi číšníkem a hostem či letuškou a cestujícím.

Důraz na individuání přístup

Klademe důraz na individuální přístup a tzv. student´s speaking time. Na jedné hodině se sejde maximálně 5 studentů a ke slovu se dostane opravdu každý.

Efektivní metody vedení konverzace

Aby se studenti správně rozmluvili, používáme direktivní metodu. Studenti nejprve zopakují otázku, na kterou mají odpovědět, a pak na ni odpoví. Následně kladou své otázky ostatním a ti postupují stejným způsobem. Tím se konverzace rozproudí.

Nebojíme se češtiny

Použití rodného jazyka v lekcích pro začátečníky bývá efektivnějším postupem, díky kterému studenti snáze pochopí gramatiku a necítí se ve stresu, že lektorce nebudou nic rozumět.

Úroveň šitá na míru

Pro efektivní studium jsou lekce rozdělené do tří úrovní, kde se studenti  na stejné úrovni baví mezi sebou a dělají i podobné chyby, ze kterých se jeden od druhého učí.

Moje první hodina konverzace byla skvělá! Měla jsem trochu obavu, nikdy jsem se takto jazyky neučila, vůbec jsem neměla představu, jak taková hodina vypadá. Taky jsem se obávala, zda se mi podaří technické spojení. Vše dopadlo na jedničku! Slečna lektorka je úžasná, konverzaci výborně propojovala, občas upozornila na nějaké chybky. Už jsem se přihlásila na příští hodinu. Věřím, že po čase bude pokrok vidět.“

Lenka Vrzáková

Jak lekce vidí lektorky?

A jak se to líbí našim studentům?

“Čtvrteční konverzační klub byl moc fajn, líbí se mi vedení lektorky, snaží se mluvit co nejvíc anglicky a i vysvětlovat v angličtině, když někdo nerozumí. Přizpůsobuje se každému zvlášť, což je pro mě důležité. Za mě velmi příjemná lekce.”

Jitka Houbová

“Lektorka byla výborná, vedla mé koktání 🙂 Z lekce jsem měla užitek, protože jsem se na ni předem připravila. Obohatili mě i další studenti, vlastně nejvíc svou odvahou mluvit, i když to neumí dobře. Děkuji.”

Zdislava Novotná

“Děkuji za dnešní lekci. Lektorka byla úplně super. Jsem ráda, že mě opravovala a dávala zpětnou vazbu a chválila. Bojím se mluvit, ale v konverzačním klubu jsem se cítila bezpečně. Je ještě hodně co pilovat, ale moc mi dnešní konverzace pomohla.”

Adéla Crháková

“Zdravím, parádní, bez kapky stresu, pohodová atmosféra, efektivní výuka. Lucka je perfektní lektorka. Je jí dobře rozumět a je i dobře slyšet, co říká. Vysvětlí, co je třeba opravit, dá do chatu. Ideál.”

Pavla Kotyzová

To zní dobře, a jaká je cena?

Předplatné konverzačních klubů zahrnuje 4 lekce měsíčně – každý týden jedno online setkání
dle vašeho výběru.
 

499 Kč / měsíc

Vyberte si svou úroveň

Pokud se náhodou netrefíte, nic se neděje. Naše lektorky vám doporučí vhodnou úroveň a další týden se přihlásíte na správnou lekci.

 

ÚPLNÍ ZAČÁTEČNÍCI

Jste naprostí nováčci a s jazykem nemáte žádnou zkušenost.

ZNALÍ ZAČÁTEČNÍCI

S jazykem už jste několikrát začali, ale nikdy moc daleko nedošli.

POKROČILÍ

V běžných situacích dobře rozumíte a umíte na ně reagovat, i když s chybami.

S kým se budete setkávat?

S našimi milými lektorkami vám konverzace rychle uběhne. Žádné poučování, jen příjemná konverzace v bezpečném prostředí.

 

Barbora

Jsem lektorou anglického jazyka s mnohaletou praxi (více než 10let). Tato práce mne stále baví a naplňuje a jsem vždy šťastná, když i moji studenti jsou spokojeni.

Konverzační klub je skvělá věc pro všechny úrovně. Je to misto, kde se sejdou vždy různí lidé a krásně se doplňují v jednotlivých tématech a komentářích.

Bára

„Dámy a pánové, jmenuji se Barča a k angličtině jsem získala vztah především díky cestování a poslechu hudby. Angličtina by měla být ideálně propojená s Vašimi každodenními aktivitami a zájmy.

Konverzační kluby tento praktický způsob učení umožňují. Můžete porovnat své síly s ostatními studenty, naučíte se a často i zasmějete. Věční začátečníci či zdatní angličtináři, během studia jsem Vám všem k službám..“

Iveta

„Vystudovala jsem AJ a FJ na Masarykově Univerzitě v Brně a učit jsem začala v roce 2012. Momentálně již třetím rokem žiji v Anglii a učení bych za nic na světě nevyměnila.

Na všechny své stávající a nové studenty se budu těšit na KK, kde společně zažijeme spoustu legrace a já Vám předám maximum svých znalostí a zkušeností.“

naučte se konečně mluvit cizím jazykem

Stavte se v online konverzačním klubu
a rozmluvte se.

Online jazyková setkání

Pohodoví lektoři

45 minut přátelské konverzace